vířivka, finská sauna, solná terapie
relaxace v soukromí


Služby relaxačního studia

Vířivka

Vyhřívaná vířivka pro 4 osoby je vybavena vodními tryskami a také vzduchovými (ty poskytují perličkovou koupel). Je osazena světýlky, která vyzařují v pravidelných intervalech barevné světlo (tzv. chromoterapie neboli colorterapie). Standardní teplota vody je 37 stupňů.

Sauna

Suchá finská sauna dopřává tělu důkladné prohřátí a vyplavení toxických látek. Je vybavena výkonnými kamny a lavicemi. Lávové kameny je možné průběžně kropit vodou. Po odchodu z prohřívárny je nutné tělo ochladit studenou vodou (ze závěsného polévacího vědra ve sprchách) a odpočinout na lehátku.

Solná terapie

Himalájská růžová sůl je přirozeným zdrojem záporných iontů. Má schopnost absorbovat vlhkost a při zahřívání teplem ji poté uvolňovat do ovzduší naplněnou minerály. Obohacená kvalita ovzduší pomáhá zvyšovat odolnost proti virovým a respiračním onemocněním, nespavosti nebo depresím.

Naše doporučení

Ze zkušenosti doporučujeme návštěvníkům předem rezervovat alespoň dvě hodiny pobytu. První hodinu je vhodné strávit hydromasáží ve vaně. Po hodině nepřetržitého provozu se vana sama přepne do úsporného režimu a je vhodné ji nechat několik minut odpočinout. Druhou hodinu doporučujeme strávit saunováním a odpočinkem. Intenzitu saunování řiďte podle vlastních pocitů. Rozhodně nevynechávejte fázi ochlazení studenou vodou, nechoďte ze sauny přímo do vany. Uvědomte si, že pocity tepla nebo zimy jsou značně subjektivní, proto nelze uzpůsobit teplotu vzduchu a vody každému jednotlivci na míru. Standardně je teplota vířivky 37 °C a teplota sauny 90 °C.

Relaxační studio Nirvána
Trávnická 33, Prostějov
Tel.: 739 952 420
e-mail: dana.hruba72@volny.cz
napište nám vzkaz