vířivka, finská sauna, solná terapie
relaxace v soukromí


Ceník

PROVOZNÍ DOBA: dle objednávek

Ceník služeb:

pronájem studia bez ohledu na počet osob (max. je 4 lidé současně)
1 hodina……...….....1 000 Kč
1,5 hodiny ……........1 250 Kč
2 hodiny………........1 500 Kč

2,5 hodiny……….....1 750 Kč
3 hodiny………........2 000 Kč

4 hodiny................. 2 500 Kč
delší doba….....individuální domluva

Upozornění pro návštěvníky:
1) Ve sjednané době je potřeba stihnout i převlékání, vysoušení vlasů a podobně. Čas odchodu si zákazníci hlídají sami.
2) Pozdním příchodem se doba pobytu zkracuje.

3) Nelze platit platební kartou.
4) Platí zákaz kouření.
5) Pozdním stornem vzniká zákazníkovi dluh.


V letních měsících (červen, červenec a srpen) je možné studio využít bez sauny za sníženou cenu (hodina 900 Kč, hodina a půl 1100 Kč, 2 hodiny 1300 Kč), ale je nutné to nahlásit předem, při rezervaci pobytu. Po zbytek roku je studio k pronájmu jako celek. Pronájem pouze vířivky nebo pouze sauny je možný jen pro stálé klienty po individuální dohodě.

V ceně není zahrnuto použití osušek (tento bonus je určen pouze stálým klientům a držitelům permanentek). Zdarma jsou k dispozici froté papučky, fén, skleničky atd. (podle počtu nahlášených zákazníků).

Doplňkové služby:

Zapůjčení osušky stojí 30 Kč. Doporučujeme zákazníkům přinést si vlastní osušky, župany či prostěradla podle osobní potřeby.
Na místě je možno zakoupit občerstvení (sekt, víno, pivo, nealko, pochutiny…).
K pobytu je také možné přiobjednat masáž od externího maséra dle vlastního výběru (klasická, sportovní, anticelulitidová, baňkování) a zacílit na konkrétní tělesné partie (zájem o baňkování uveďte už při rezervaci). Ceny od 350 Kč (půlhodina). Během masáže se zákazníci mohou spolu vystřídat. Jedná se o doplňkovou službu v rámci sjednané doby pobytu.

Prostory lze rovněž pronajmout na drobné akce (např. cvičení jógy, meditace apod.) nebo soukromé oslavy za individuálních podmínek.

Veškeré služby objednávejte s dostatečným předstihem, abychom Vám mohli plně vyhovět. Storno uznáváme nejpozději dvě hodiny předem, jinak požadujeme náhradu ušlé tržby ve výši 50 % na pokrytí vzniklých nákladů. Storno nabývá platnosti až po potvrzení z naší strany, proto v případě časové tísně volejte na mobilní telefon. Rezervace je platná v objednaném rozsahu. Pokud by zákazník chtěl sjednanou dobu pobytu zkrátit až na místě, vztahuje se na stornovanou část pobytu poplatek za pozdní storno.

Permanentky
čtvrtletní…..(3 vstupy po 2 hodinách)……3 750 Kč (3krát půlhodina zdarma)


Dárkové poukazy
v ceně 1000 Kč (1 hodina), 1 250 Kč (hodina a půl), 1 500 Kč (2 hodiny) a 2 000 Kč (3 hodiny). K poukazu lze přikoupit sekt, víno, osušky, masáž,...
Platnost poukazu je 6 měsíců.

Poukaz lze vyzvednout po domluvě na provozovně nebo zaslat k vytištění e-mailem.

Relaxační studio Nirvána
Trávnická 33, Prostějov
Tel.: 739 952 420
e-mail: dana.hruba72@volny.cz
napište nám vzkaz