vířivka, finská sauna, solná terapie
relaxace v soukromí


Ceník

PROVOZNÍ DOBA: dle objednávek

Ceník služeb:

pronájem studia bez ohledu na počet osob (max. je 4 lidé současně)
1 hodina……...…........900 Kč
1,5 hodiny …….........1150 Kč
2 hodiny………........1 400 Kč

2,5 hodiny……….....1 650 Kč
3 hodiny………........1 900 Kč

4 hodiny................. 2 400 Kč
delší doba….....individuální domluva

Upozornění pro návštěvníky:
1) Ve sjednané době je potřeba stihnout i převlékání, vysoušení vlasů a podobně. Čas odchodu si zákazníci hlídají sami.
2) Pozdním příchodem se doba pobytu zkracuje.

3) Nelze platit platební kartou.
4) Platí zákaz kouření.
5) Pozdním stornem vzniká zákazníkovi dluh.


V letních měsících (červen, červenec a srpen) je možné studio využít bez sauny za sníženou cenu (hodina 800 Kč, hodina a půl 1000 Kč, 2 hodiny 1200 Kč), ale je nutné to nahlásit předem, při rezervaci pobytu. Po zbytek roku je studio k pronájmu jako celek. Pronájem pouze vířivky nebo pouze sauny je možný jen pro stálé klienty po individuální dohodě.

V ceně není zahrnuto použití osušek (tento bonus je určen pouze stálým klientům a držitelům permanentek). Zdarma jsou k dispozici froté papučky, fén, skleničky atd. (podle počtu nahlášených zákazníků). Zapůjčení osušky stojí 30 Kč. Doporučujeme zákazníkům přinést si vlastní osušky, župany či prostěradla podle osobní potřeby.

Na místě je možno zakoupit občerstvení (sekt, víno, pivo, nealko, pochutiny…)

Je také možné přiobjednat masáž od externího maséra dle vlastního výběru (klasická, sportovní, anticelulitidová, baňkování) a zacílit na konkrétní tělesné partie (zájem o baňkování uveďte už při rezervaci). Ceny od 350 Kč (půlhodina). Během masáže se zákazníci mohou spolu vystřídat.

Prostory lze rovněž pronajmout na drobné akce (např. cvičení jógy, meditace apod.) nebo soukromé oslavy za individuálních podmínek.

Veškeré služby objednávejte s dostatečným předstihem, abychom Vám mohli plně vyhovět. Storno uznáváme nejpozději dvě hodiny předem, jinak požadujeme náhradu ušlé tržby ve výši 50 % na pokrytí vzniklých nákladů. Storno nabývá platnosti až po potvrzení z naší strany, proto v případě časové tísně volejte na mobilní telefon. Rezervace je platná v objednaném rozsahu. Pokud by zákazník chtěl sjednanou dobu pobytu zkrátit až na místě, vztahuje se na stornovanou část pobytu poplatek za pozdní storno.

Permanentky
čtvrtletní…..(3 vstupy po 2 hodinách)……3 450 Kč (3krát půlhodina zdarma)


Dárkové poukazy
v ceně 900 Kč (1 hodina), 1 150 Kč (hodina a půl), 1 400 Kč (2 hodiny) a 1 900 Kč (3 hodiny). K poukazu lze přikoupit sekt, víno, osušky, masáž,...
Platnost poukazu je 6 měsíců.

Poukaz lze vyzvednout po domluvě na provozovně nebo zaslat k vytištění e-mailem.

Relaxační studio Nirvána
Trávnická 33, Prostějov
Tel.: 739 952 420
e-mail: dana.hruba72@volny.cz
napište nám vzkaz